انتشارات گیلنا یازدهم

اوج یادگیری

انتشارات گیلنا یازدهم

انتشارات گیلنا یازدهم

انتشارات گیلنا یازدهم

انتشارات گیلنا یازدهم

برترین معلم های پایه یازدهم کشور دور هم جمع شده اند تا برترین تدریس ها را در اختیار شما بگزارند . اساتیدی مانند مهندس امیر مسعودی در ریاضی و فیزیک ، استاد احمدی و استاد آبان در عربی، ادبیات ، دینی ، عارف ربیعیان و جعفر مهرپور در شیمی ، دکتر مهدی شیخی در زیست ، دکتر حمیدرضا محبوبی و دکتر امیر دانش زاده در زبان انگلیسی و که همه این معلم ها از چهره های به نام تلویزیون و اساتید موفق کشور هستند.تدریس در غالب دی وی دی های آموزشی تهیه شده و تحت عنوان محصولات انتشارات گیلنا یازدهم در اختیار شما یازدهمی ها ، قرار خواهد گرفت . همراه با منابع آموزشی، مشاوره و برنامه ریزی رایگان نیز به ویژه یازدهم تقدیم میشود .

تدریس های انتشارات گیلنا یازدهم دارای سطح بندی هستند

تدریس هایی که در انتشارات گیلنا ویژه پایه یازدهم تولید شده غالبا در چند سطح تدریس میشوند. سطح آموزشی ، سطح تکنیکی تستی ، سطح روش تست زنی ، سطح خلاقیت در تست زنی و سطح جمع بندی از سطح بندی هایی است که اساتید مجموعه کنکور آسان است یا همان انتشارات گیلنا یازدهم برای شما تولید میکنند .این تنوع تدریس هم بابت این است که هر دانش آموزی با هر سطحی بتواند با دی وی دی های هم سطح خودش درس بخونه .فراموش نکنید که انتخاب محصولات انتشارات گیلنا یازدهم برای خرید نیاز به مشاوره با کارشناسان موسسه را دارد که از طریق شماره هایی که اعلام خواهیم کرد بصورت رایگان برای شما انجام میشود.

خرید دی وی دی های انتشارات گیلنا پایه دهم

عزیزان پایه یازدهمی در هرکجای ایران که باشید تنها با یک تماس ثبت سفارش کنید یا از قیمت محصولات پایه یازدهم انتشارات گیلنا آگاه شوید.واحد پایه یازدهم انتشارات گیلنا از برجسته ترین مشاورین موسسه کنکور آسان است تشکیل شده است و تمام رازهای موفقیت را در اختیار شما قرار میدهند

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با مشاورین پایه یازدهم انتشارات گیلنا و دریافت قیمت با شماره های

١٩۶۵٧٣٢ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { گیلنا یازدهم } را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢  پیامک کنید

در کانال گیلنا دهم عضو باشید و از جزوه های برتر، نمونه تدریس ها ، مشاوره ها و … بصورت رایگان بهره مند شوید

برای عضویت در پیج و کانال انتشارات گیلنا و دریافت لینک کلمه { کانال گیلنا یازدهم } را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس