برنامه تابستانه کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری | طرح نخبگان

برنامه تابستانه کنکور آسان است

برنامه تابستانه کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری | طرح نخبگان

برنامه تابستانه کنکور آسان است ویژه ی دانش آموز های طرح نخبگان و طرح های دیگر نیست و اکثریت دانش آموز های اوج یادگیری از آن میتوانند استفاده کنند.

کنکور آسان است

کنکور آسان است با تکنولوزی نوین آموزشی موجب به وجود آمدن تحولی شگرف در یادگیری دانش آموزان گردیده است. با توجه به درگیر بودن هر دو نیمکره مغز از تمامی ظرفیت های مغز برای فراگیری استفاده میگردد. این تکنولوژی نوین آموزشی در سر تاسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته شده است و جزو یکی از متد های موفق در زمینه ی تدریس محسوب میگردد.

برنامه تابستانه کنکور آسان است

برنامه تابستانه کنکور آسان است

برنامه تابستانه کنکور آسان است

برنامه تابستانه کنکور آسان است را همه ی دانش آموز هایی که از محصولات کنکور آسان است و انتشارات گیلنا استفاده میکنند میتوانند دریافت کنند. کنکور آسان است برای تابستان برنامه ویژه ای دارد. چرا که منابع اوج یادگیری نیاز به روش مطالعه دارد و دانش آموز برای دریافت بازدهی بالا از محصول استفاده شده حتما باید روش صحیح مطالعه را رعایت کند.

طرح نخبگان

طرح نخبگان از موفق ترین طرح های برنامه ریزی و پشتیبانی کنکور آسان است و برنامه اوج یادگیری میباشد ک همه ساله برای دانش آموزهای انتشارات گیلنا را در امتحانات نهایی و کنکور به موفقیت رسانده است.

منابع قوی و غنی از اساتید برتر ایران در قالب پکیج های آموزشی که شامل دی وی دی های آموزشی ، جزوه ، تست ، مشاوره و برنامه ریزی است را دانش آموز های طرح میتوانند مورد استفاده قرار دهند تا هم در امتحانات نهایی و هم کنکور سراسری به اوج قدرت برسند.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس