برنامه تلویزیونی زنگ پنجم

کنکور آسان است

برنامه تلویزیونی زنگ پنجم

 

این روزها علاوه بر برنامه تلویزیونی یادگیری برتر ، اوج یادگیری و آینده موفق ، شاهد برنامه تلویزیونی زنگ پنجم نیز هستیم که از صدا و سیمای ایران هستیم که همه ی این برنامه ها با محوریت مشاوره ای و تدریس مجموعه های استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، دکتر عارف ربیعیان و دیگر اساتید این مجموعه میباشد.

در برنامه تلویزیونی زنگ پنجم به دلیل درخواست بالای دانش آموز ها در جهت پخش تدریس های مهندس امیر مسعودی و عارف ربیعیان ، ما نیز بیشتر تدریس ها را به درس های ریاضی و قیزیک و شیمی اختصاص داده ایم.

این روزها خیلی از دانش آموزان پایه دهمی که برنامه تلویزیونی زنگ پنجم را دنبال میکنند بی صبرانه منتظر تدریس های امیر مسعودی در درس ریاضی وفیزیک هستند. به همی جهت لازم دانستم که اعلام کنم تدریس های ویژه پایه دهم توسط اساتید مجموعه کنکور آسان است تولید شده است و در اختیار دانش آموزان پایه دهمی قرار گرفته است.

استاد-حسین-احمدی-مهندس-امیر-مسعودی

استاد-حسین-احمدی-مهندس-امیر-مسعودی

 

همانظور که میدانید در کنار این منابع آموزشی به شما مشاوره و برنامه ریزی رایگان و حرفه ای و راهبردی تا کنکور اهدا خواهد شد که میتواند برای دانش آموزان عزیز بسیار حائز اهمیت باشد.

بنابر این توصیه میکنم که با مشاورین مجموعه ما صحبت کنید تا قیمت محصولات کنکور آسان است را در اختیار داشته باشید و نیز بهترین انتخاب را داشته باشید.

لازم به ذکر است که مشاوره برنامه تلویزیونی زنگ پنجم کاملا رایگان است.

 

جهت خرید دی وی دی های آموزشی و اطلاع از قیمت ها با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید

و یا کلمه قیمت را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

———————

همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس