برنامه ریزی پایه یازدهم

یازدهم 1

کنکور آسان است برنامه ریزی پایه یازدهم

برنامه ریزی پایه یازدهم – مقطع یازدهم یا همان سال سوم نظام قدیم ، سالی پر از استرس برای دانش آموزان کنکوری می باشد. این سال هم از نظر امتحانات نهایی و هم از نظر تسلط بر مطالب جایگاه بسیار ویژه ای دارد. بنابراین تمامی دانش آموزان باید با ۱۰۰ درصد تسلط بر مقطع یازدهم وارد سال جدید شوند . برنامه ریزی پایه یازدهم یکی از فنی ترین نوع برنامه ریزی می باشد . زیرا که در این مقطع باید هم نیم نگاهی به سال دهم داشت و هم بر مقطع یازدهم تسلط کامل را پیدا کرد. بنابراین برنامه ریزی پایه یازدهم ترکیبی از مطالب دهم و یازدهم است.

 

مجموعه بزرگ کنکور آسان است ، با تولید محتوا های آموزشی مقطع یازدهم توانسته است ، پیشرو تر از سایر موسسات به کمک دانش آموزان شتافته ، و با کمک گرفتن از اساتید مجربی مانند مهندس عارف ربیعیان ، دانش آموزان را از لحاظ علمی تقویت کند. مشاوران زبده این موسسه با برنامه ریزی های دقیق آموزشی که منطبق بر برنامه درسی و سطح علمی دانش آموز است، توانسته اند دانش آموزان را از سر در گمی رها کنند و با یک برنامه تخصصی که مبتنی بر هدف دانش آموزان است ، آن ها برای کنکور مقطع بعدی آماده نمایند .

ویژگی های برنامه ریزی پایه یازدهم

برنامه ریزی برای مقطع یازدهم باید دارای ویژگی هایی نظیر موارد زیر باشد تا بتواند دانش آموزان را به هدفشان برساند،

  • این برنامه باید اختصاصی و برای هر دانش آموز چیده شود.
  • در برنامه ریزی مقطع یازدهم حتما باید به نقاط ضعف دانش آموز توجه شده و از منابع کمک آموزشی در جهت تقویت او استفاده شود.
  • در روزهای پایانی هفته که اکثر مدارس تعطیل هستند ، تلفیقی از دروس دهم و تست های یازدهم در برنامه گنجانده شود.
  • برنامه باید طبق هدف دانش آموز در کنکور چیده شود.

تمامی موارد ذکر شده ، ویژگی های یک برنامه خوب می باشند . این نوع از برنامه ریزی سبک مشاوران زبده موسسه  کنکور آسان است ، می باشد.

دریافت رایگان برنامه ریزی پایه یازدهم کنکور آسان است

دانش آموزانب که در مقطع یازدهم تجربی ، یازدهم ریاضی و یازدهم انسانی ادامه تحصیل میدهند می توانند به صورت رایگان مشاوره و برنامه ریزی پایه یازدهم را از موسسه کنکور آسان است دریافت نمایند . این برنامه ریزی ها توسط مهندس امیر مسعودی ،استاد حسین احمدی و مهندس حسین بنایی تنظیم ، تدوین و نوشته می شود و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

جهت دریافت رایگان برنامه ریزی پایه یازدهم با شماره های

۵۷۳۲     ۱۹۶     ۰۹۱۲

۴۰۳۰    ۴۴۲۵    ۰۲۱

تماس بگیرید

یا کلمه {برنامه ریزی پایه یازدهم } را به شماره

۵۷۳۲    ۱۹۶   ۰۹۱۲

پیامک کنید.

برای دریافت رایگان نمونه تدریس های پایه یازدهم، مشاوره ها ، جزوه ها و …. عضو کانال و پیج تخصصی پایه یازدهم شوید

جهت عضویت در کانال و پیج پایه یازدهم نیز کلمه { کانال یازدهم} را به شماره

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

پیامک کنید.

برنامه ریزی پایه یازدهم

  1. […] مهندس امیر مسعودی ویژه پایه دوازدهم با شماره های موسسه کنکور آسان است تماس بگیرید و جهت اطلاع از جدیدترین تدریس های […]

  2. […] مهندس امیر مسعودی ویژه پایه دوازدهم با شماره های موسسه کنکور آسان است تماس بگیرید و جهت اطلاع از جدیدترین تدریس های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس