بهترین منابع مطالعاتی کنکور

منابع مطالعاتی کنکور

انتشارات گیلنا بهترین منابع مطالعاتی کنکور:

بهترین منابع مطالعاتی کنکور – تعداد زیادی از دانش آموزانی که پشت کنکوری هستند و یا در پایه دوازدهم درس میخوانند ، تقریبا به یک اندازه درس میخوانند. بین این افراد تعدادی خاص به رشته های برتر ورود پیدا میکنند و میتوانند به خوبی سد کنکور را با رتبه ای عالی پشت سر بگذارند . فکر میکنید دلیل پیشرفت این افراد چیست؟

شاید باورتان نشود ولی می توان گفت که استعداد در بین این دانش آموزان چندان تاثیری ندارد. عاملی که باعث پیشرفت گروهی از دانش آموزان برای تست زنی کنکور میشود. منابع مطالعاتی آن ها می باشد. این منابع می توانند بین آنها تمایز ایجاد کنند. از این رو منبع مطالعاتی که برای دروس کنکور انتخاب میکنید بسیار مهم و حیاتی می باشند.

از کدام منابع برای دروس مختلف میتوان با اطمینان خاطر استفاده کرد؟؟؟

حتما اسم موسسه کنکور آسان است را شنیده اید؛ این موسسه اقدام به تالیف کتابهایی در زمینه دروس مختلف کرده است. انتشارات گیلنا بهترین منابع کنکور هستند. دلیل عالی بودن این منابع این است که برای هر مطلب ، نکات تستی و روش های تست زنی بسیار ساده و سریعی را ارئه کرده است. دانش آموزانی که از انتشارات گیلنا برای پیشرفت خود استفاده کرده اند، رضایت کامل از این منابع داشته اند.کتاب های انتشارات گیلنا در قالبی جذاب توانسته به خوبی انتقال مطالب را به دانش آموزان آسان کند. از این رو است که نام کنکور آسان است برای طراح این کتاب ها و منابع واقعا برازنده است. موسسه کنکور آسان است آموزش های خود را در قالب کتاب و دی وی دی های آموزشی ، با تدریس اساتید برتر کشور در رشته ها و دروس مختلف ارائه می دهد.

دانش آموزان پایه های مختلف در مقطع متوسطه دوم میتوانند از این سری کتاب ها و دی وی دی های آموزشی در اسرع وقت تهیه کنند و به گونه ای متفاوت و جذاب دروس خود را یادبگیرند؛ و به این نتیجه برسند که با این موسسه واقعا کنکور آسان است.

جهت دریافت قیمت بهترین منابع مطالعاتی کنکور ( انتشارات گیلنا ) با شماره های

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

۴۰۳۰     ۴۴۲۵     ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه ( انتشارات گیلنا ) را به شماره

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

پیامک کنید

همچنین در صفحات اجتماعی تلگرام و اینستاگرام انتشارات گیلنا نیز حتما عضو باشید و بصورت رایگان از تدریس ها ، جروه ها، مشاوره ها و … استفاده کنید

جهت عضویت در کانال و پیج اینستاگرام انتشارات گیلنا کلمه ( کانال و پیح ) را به شماره

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس