تماس و ارتباط بامهندس امیر مسعودی

ارتباط با مهندس امیر مسعودی

بسیاری از شما دانش آموزان عزیز که برنامه های تلویزیونی موسسه کنکور آسان است را مشاهده میکنید به دنبال تماس و ارتباط با مهندس امیر مسعودی هستید. خیلی هاتون دی وی دی ها و تدریس های مهندس امیر مسعودی را در اختیار دارید و تمایل به صحبت با مهندس امیر مسعودی هستید.

باید بدونیم که فردی مثل مهندس امیر مسعودی با این میزان از مخاطب و با این میزان حجم کاری ، یعنی ( سر ضبط بودن دی وی دی های آموزشی ، سر ضبط برنامه های رادیویی بودن ، سر ضبط برنامه های تلویزیونی بودن و آماده و تهیه کردن جزوه و اسلاید برای آنها و … )، همیشه در دسترس نیستند و ارتباط گرفتن با ایشان بسیار مشکل بوده و در هر لحظه ای که اراده کنیم شاید میسر نباشد.

اما چاره چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قطعا مهندس امیر مسعودی نکات مشاوره ای و آموزشی که نیاز دانش آموزان کنکوری است را در دی وی دی های آموزشی و برنامه های تلویزیونی گفته است و همه مشاوران ارشد موسسه کنکور آسان است از این نکات مطلع هستند که دانش آموزان با دیدن بسته های آموزشی و صحبت با مشاورین بصورت کامل از صحبت ها و مشاوره های مهندس امیر مسعودی سیراب خواهند شد.

کادر مشاوره موسسه کنکور آسان است به ویژه گروه تخصصی مهندس حسین بنائی که سبک و برنامه های ویژه خود استاد مسعودی و استاد احمدی را به دانش اموزان انتقال میدهند بصورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و برای ارتباط مستقیم و تماس با امیر مسعودی میتوانید با مشاورین خود هماهنگی کنید تا برای شما از مهندس مسعودی وقت بگیرند و در فرصتی مناسب با مهندس امیر مسعودی صحبت کنید

تماس با مهندس امیر مسعودی و مشاوره رایگان

همانطور که میدانید دریافت مشاوره و برنامه ریزی از کنکور آسان است بصورت رایگان انجام میپذیرد و همه دانش آموزان بخصوص در پایه های نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم میتوانند از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی بصورت رایگان استفاده کنند. پل های ارتباطی جهت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با امیر مسعودی در زیر اعلام خواهد شد.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با امیر مسعودی باشماره های

۰۹۱۲-۱۹۶۵۷۳۲       موبایل

۰۲۱-۴۴۲۵۴۰۳۰    خط دفتر

تماس بگیرید یا { تماس با امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

همچنین میتوانید در کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی عضو باشید و از تدریس های ، مشاوره ها ، جزوات و … بصورت رایگان استفاده کنید

جهت دریافت لینک کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی کلمه ( کانال مسعودی ) را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس