جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است | جمع بندی کنکور ۹۹ | کنکور آسان است

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است | جمع بندی کنکور ۹۹ | کنکور آسان است

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است ویژه دوران جمع بندی کنکور ۹۹ جدیدترین تدریس استاد امیر مسعودی مدرس برتر برنامه اوج یادگیری به لطف خداوند منتشر شد.

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است

جمع بندی ویژگی های فیزیکی مواد ( فشار ) فیزیک دهم فصل سوم مشترک رشته های تجربی و ریاضی و فیزیک ۸ ساعت تدریس از قرار جلسه ای ۲۵ هزار تومان جمعا ۲۰۰ هزار تومان و با ۵۰ درصد تخفیف ۱۰۰ هزار تومان میباشد که در ۴ حلقه دی وی دی آموزشی تولید شده است. این تدریس شامل یک متن نوشتاری به قیمت ۱۵ هزار تومان است. جمع کل محصول ۱۱۵ هزار تومان است.

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است

جمع بندی کنکور ۹۹

با نزدیک شدن به روزهای پایانی کنکور شیوه های جمع بندی بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده است. جمع بندی برای همه ی داوطلبین کنکور حائز اهمیت است و نمیتوان از برنامه درسیشان حذف کرد. در دوران جمع بندی تفاوت اساسی با دوران قبل از جمع بندی دارد. قبل از این دوران شما مطالب جدید می خواندید و تست های هر درس را به تفکیک کار میکردید، در صورتی که در روزهای پایانی مطالعه مطالب جدید توصیه نمی شود.

کنکور آسان است

موسسه آموزشی کنکور آسان است و انتشارات گیلنا برای دوران جمع بندی کنکور تدریس های حرفه ای خود را آماده کرده اند تا کار به نسبت راحت تری داشته باشید. در این تدریس ها علاوه بر جمع بندی دروس سوالات احتمالی کنکور به صورت اجمالی مورد بررسی قرار میگیرند و در راه رسیدن  به اوج قدرت تست زنی به شما کمک خواهد کرد.

جمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان استجمع بندی فیزیک دهم کنکور آسان است

جمع بندی شیمی دوازدهم کنکور آسان است

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

  1. […] مرورهای شب امتحانی بی‌نیاز خواهید شد. در حال حاضر در دوران جمع‌بندی نیمسال اول، اقدامات دروس نیمسال‌ اول سال آخر را تکمیل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس