خلاقیت در زیست

خلاقیت در زیست

خلاقیت در زیست شناسی، درسی که من به آن می‌گویم غول بی شاخ و دم کنکور تجربی! غولی که اگر از پس آن بر بیایید قبولی در رشته های دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) برایتان سهل می شود. اگر دقیقاً بدانید برای مطالعه زیست شناسی چه کاری و چه مقدار وقت لازم است، آنگاه برنامه ریزی درسی‌تان دچار بی نظمی نخواهد شد و از آشفتگی در روش مطالعاتی این درس جلوگیری خواهید کرد. خواندن زیست شناسی برای کسب درصد ۱۰۰ اصولی دارد که ما اینجا به شما آموزش خواهیم داد، اصولی که اگر رعایت نشود شاید در حد میرغضب مظفرالدین شاه هم نتوانید به سوالات این درس در کنکور پاسخ دهید! با ما باشید تا بدانید چطور می‌توان این درس را مطالعه کرد و درصد بالایی از سوالات را در کنکور پاسخ داد.

تو این پست مختصری راجع به دی وی دی زیست کنکور آسان است صحبت میکنیم.

خلاقیت در زیست

خلاقیت در زیست شناسی کنکور آسان است با تدریس دکتر مهدی شیخی شامل پک کامل زیست کنکور تجربی به صورت تکنیکی و تدریس فوق حرفه ای به صورت ترکیبی و تفکیکی همراه روش های نوین آنالیز تست های کنکور های سال های اخیر و ارائه راه حل های تفهیمی و سرعتی برای پاسخ گویی سریع به تست های کنکور است

دکترشیخی با سابقه ی تدریس طولانی زیستشناسی که با انتشار روش های تکنیکی کنکور در رسانه های صوتی تصویری در تمام سطح کشور  در ردیف اول بنام ترین مدرسان زیست شناسی قرار گرفته اند.

مدرس: دکتر مهدی شیخی ( رتبه ۲۷ کنکور سراسری، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران، دانشجوی فوق لیسانس مدیریت سلامت دانشگاه تهران، دارای مقالات داخلی و خارج از کشور، نفر سوم سخنرانان دانشجویان پزشکی در اتریش)

  • براساس جدیدترین سوالات کنکور
  • طرح تست های تالیفی و تلفیقی درس به درس از کتاب
  • ارائه تکنیک های حرفه ای در تست‌زنی با بیانی مفید و جذاب
  • تدریس، بررسی و توضیح خط به خط
  • آموزش مفهومی مباحث و متون درسی
  • ارائه تکنیک های لازم برای به یاد سپردن مطالب
  • آموزش روش‌های ما فوق حرفه‌ای برای تسریع در تست زدن

آخرین محصول تولید شده دکتر مهدی شیخی خلاقیت قید نامه  زیست شناسی سال دهم است که محصولی فوق العاده عالی برای بچه های پایه دهم تا کنکوری هست و پیشنهاد میکنم حتما این محصول رو استفاده کنید.اما قید نامه چیست؟

در کنکورهای سراسری اخیر به خصوص از سال۹۱ به بعد توجه ویژه ای به قیدهای کتاب شده به طوری طراحان محترم چیزی حدود ۱۰الی۱۵ تست(۲۰ تا ۳۰درصد سوالات) در کنکور را به قیدها اختصاص داده اند. منظور من از قیدها کلماتی مثل (اغلب ، بیشتر ، بسیاری از ، همه ، می تواند ، هیچ یک از ، تعداد کمی از ، برخی از ، کمترین ، بیشترین ، بزرگترین ، کوچکترین و بقیه ی ــترین ها و …) کلماتی شبیه این موارد هست که اگر به آنها تسلط نداشته باشیم به راحتی سر آزمون دچار شک و تردید می شویم و به احتمال زیاد به سوال ، پاسخ نادرست خواهیم داد.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه {مشاوره} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس