درک مطلب عربی | عربی کنکور آسان است | کلوز عربی و واژه | ضبط حرکات کلمات عربی

درک مطلب عربی

درک مطلب عربی | عربی کنکور آسان است | کلوز عربی و واژه | ضبط حرکات کلمات عربی

درک مطلب عربی ، کلوز عربی و واژه و ضبط حرکات کلمات عربی تدریس های جدید از استاد حسین احمدی درس عربی کنکور آسان است به لطف خداوند منتشر شده است.

درک مطلب عربی

درک مطلب عربی در کنکور سراسری بسیار حائز اهمیت است. چرا که نزدیک به ۵۰ درصد سوالات مختص ترجمه و درک مطلب است.سرعت عمل در پاسخ گویی به تست های درک مطلب بسیار مهم است . ابتدا متن را به دقت مطالعه کرده و سعی شود مفهوم کلی متن را درک کنیم نه لغت به لغت. سعی کنید از جملات اطراف به مفهوم جمله ای که نمی دانیم پی ببریم. در سوالات درک مطلب مفهوم متن ، تعیین درست و غلط بودن جمله ، عنوان مناسب برای متن و یا تکمیل جمله از روی مفهوم متن مطرح میشود.

درک مطلب عربی

درک مطلب عربی

عربی کنکور آسان است

انتشارات گیلنا و استاد حسین احمدی عربی را برای صد در صد زدن برای شما داوطلبین تدریس کرده اند. آموزش پایه به پایه برای گرفتن نمره بیست و تدریس تخصصی هر مبحث در عربی از جمله ترجمه و تعریب ، درک مطلب ، واژگان عربی ، قواعد و … برای رفع نقاط ضغف در عربی آماده شده است.

کلوز عربی و  واژه

جدید ترین تدریس استاد حسین احمدی در درس عربی مربوط به درک مطلب عربی ، کلوز عربی و واژه و ضبط حرکات کلمات عربی ویژه دانش آموزان دهم ، یازدهم ، دوازدهم و داوطلبین کنکور میباشد. قیمت این ۳ مجموعه ۱۲۰ هزار تومان میباشد که در ۶ حلقه دی وی دی آموزشی آماده شده است.

درک مطلب عربی

ضبط حرکات کلمات عربی

درک مطلب عربی

کلوز عربی و واژه

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس