دریافت سریع محصولات کنکور آسان است

کاهش استرس

دریافت سریع محصولات کنکور آسان است

دریافت سریع محصولات کنکور آسان است یکی از دغدغه های دانش آموزهای عزیز کنکور آسان است میباشد. گاهی داوطلبین و دانش آموز های عزیز ما برای دریافت محصولات کنکور آسان است دو هفته و حتی گاهی سه هفته منتظر دریافت بسته های آموزشی کنکور آسان هستند. این اتفاق کاملا به ضرر دانش آموز ها است چرا که برای یک داوطلب کنکور این بازه ی زمانی زمان بسیار ارزشمندی است و حتی یک روز هم میتواند برای او سرنوشت ساز باشد.

دریافت سریع محصولات کنکور آسان است

از جمله دلایلی که دانش آموز های عزیز کنکور آسان است را در دریافت سریع محصولات به چالش میکشاند و در واقع مهم ترین دلیل این است که درخواست ها برای تهیه محصولات کنکور آسان است بسیار بالا است و دانش آموز های زیادی از همه ی استان های ایران از این منابع استفاده میکنند. دلیل بعدی این است که محصولات کنکور آسان است از طریق پایانه های باربری برای دانش آموز های شهرستانها ارسال میشود. که فقط مراکز استانها یک روزه ارسال میشوند و شهر های کوچک بدون شک بسته ها را دیرتر دریافت خواهند کرد.

دریافت سریع محصولات کنکور آسان است

ما برای حل این مشکل که برای بسیاری از مخاطبین ما بسیار ناخوشایند است چاره ای اندیشیدیم که داوطلبین کنکور و دانش آموز های کنکور آسان است از وقتی که فقط برای دریافت محصول میگذارند نهایت استفاده را بکنند و در عرض یک روز سفارش خود را دریافت کنند و این محصولات آموزشی کنکور را با پست پیشتاز و کمتر از ۴۸ ساعت دریافت کنند.

 

برای دریافت سریع محصولات کنکور آسان است کافیست با تیم تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی در ارتباط باشید. گروه تخصصی مهندس حسین بنائی با کادری مجرب و متشکل از مشاورین برتر موسسه کنکور آسان است برای هر رشته و پایه ای کادر تخصصی تشکیل داده که علاوه بر دریافت سریع تدریس های بهترین مدرسان کشور بتوانید خدمات کاملا رایگان و حرفه ای دریافت کنید.

 

برای خرید دی وی دی های مهندس امیر مسعودی و دکتر شیخی و دیگر اساتید موسسه کنکور آسان است هم بصورت حضوری و هم بصورت تلفنی میتوانید ثبت سفارش کنید.

یا روی کلمات زیر کلیک کنید.

قیمت زیست نظام قدیم

قیمت زیست نطام جدید

قیمت ریاضی نظام قدیم

قیمت فیریک نظام قدیم

قیمت فیزیک نظام جدید

قیمت ریاضی نظام جدید

و یا برای اطلاعات بیشتر در مورد موسسه کنکور آسان است به سایت های زیر مراجعه کنید

http://www.behkonkur.com/

http://konkurtime.ir/

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

  1. […] مهم کنکور آسان است عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دانش آموزان […]

  2. […] مهم کنکور آسان است عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دانش آموزان […]

  3. […] خرید دی وی دی های مهندس امیر مسعودی و دکتر شیخی و استاد حسین احمدی دیگر اساتید موسسه کنکور آسان است هم […]

  4. […] کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس