روش صحیح مطالعه | شب امتحانی خواندن | ارتباط با موسسه آموزشی کنکور آسان است

روش صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه | شب امتحانی خواندن | ارتباط با موسسه آموزشی کنکور آسان است

روش صحیح مطالعه چگونه است؟ همنوز عادت به شب امتحانی خواندن دارید؟ چطور میتوانید این عادت را درک کنید؟ تصمیم گرفتیم تا راه حلی را به شما پیشنهاد کنیم.

روش صحیح مطالعه

⁉️هنوز عادت به شب امتحان خوندن دارم، چطور باید این عادت را ترک کنم؟

📑پاسخ:

🔹در صورتیکه عادت به مطالعه شب امتحانی دارید باید به این نکته دقت داشته باشید که مطالعه شب امتحانی سبب کاذب شدن نتیجه امتحان خواهد شد. ممکن است در حال حاضر به دلیل کم بودن مباحث آزمون شما توانایی مطالعه شب قبل از آزمون را داشته باشید اما، شب قبل از آزمون سراسری به دلیل زیاد و حجیم بودن مباحث این اتفاق نخواهد افتاد و سبب استرس خیلی زیاد و عدم نتیجه‌گیری شما خواهد شد.

روش صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه

شب امتحانی خواندن

بایستی اولویت شما رسم الگوهای یادآوری از دروس باشد تا علاوه بر یادگیری بهتر مطالب ، سبب می‌شود بتوانید مرورهای منظمی داشته باشید و این موضوع سبب انتقال اطلاعات به حافظه بلند مدت شما خواهد شد و شما از مرورهای شب امتحانی بی‌نیاز خواهید شد. در حال حاضر در دوران جمع‌بندی نیمسال اول، اقدامات دروس نیمسال‌ اول سال آخر را تکمیل کنید و پس از امتحانات سعی کنید درس هر روز را همان روز بخوانید.

روش صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه

🔹 خواندن درس هر روز همان روز سبب می‌شود دروس را سریعتر یاد گرفته و بتوانید با دفعات بالاتری آن‌ها را مرور نمایید. به مرور زمان این عادت را ترک کنید. در انتهای هفته تمامی اقدامات و مطالعه دروسی که برای مثال تا دوشنبه امتحان دارید مطالعه کرده و در طول هفته به تدریج فعالیت‌های خود را تا انتهای هفته تکمیل نمایید. این روند اصلاحی ممکن است دو الی سه هفته به طول بیانجامد.

ارتباط با موسسه آموزشی کنکور آسان است

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس