روش مطالعه در پایه یازدهم

طرح نخبگان

روش مطالعه در پایه یازدهم

روش مطالعه در پایه یازدهم

پایه ی یازدهم یک پایه ی بسیار مهم در دوره ی متوسطه است که به عنوان پایه ی میان دوره محسوب می شود. دانش آموز پایه ی نهم و دهم را پشت سر گذاشته و می تواند تشخیص دهد که در چه دروسی توانایی یادگیری کمتری دارد و در کدام دروس بهتر عمل می کند. در دوران متوسطه دروس تغییرات زیادی با دوران ابتدایی دارد و دانش آموز به مرحله ای جدید قدم می گذارد. در پایه ی یازدهم دانش آموز آخرین مهلت را برای تقویت دروسی که در آنها ضعف دارد، پیش رو دارد. در پایه ی دوازدهم نمی توان وقت زیادی روی تقویت دروس گذاشت و باید مرور و تست زنی انجام گیرد. این مسائل یک سری برنامه را برای دانش آموز پایه یازدهم الزامی می کند.

روش مطالعه در پایه یازدهم

 

بهترین روش مطالعه در پایه یازدهم

هر دانش آموزی برای خود برنامه ای دارد ولی بهتر است که یک سری نکات کلی مورد توجه قرار گیرد.

روش مطالعه در پایه یازدهم باید به صورت کاملاً هوشمندانه اجرا شود تا دانش آموز بتواند هر چه بهتر خود را برای کنکور آماده کند. می توان برای هر چه بهتر شدن این برنامه از موسسه کنکور آسان است کمک گرفت.

 

تقویت دروس ضعیف

دانش آموز پایه یازدهم باید بتواند در سال پیش روی خود به طور کامل دروسی که در آنها ضعف دارد را تقویت کند. برای این کار می توان از کلاس های آموزشی بهره برد. دی وی دی های آموزشی گروه کنکور آسان است با همکاری استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی با شیوه ای کاملاً متفاوت می تواند کمک خوبی برای دانش آموزانی باشد که دوست دارند از رقیبان خود جلو بزنند.

 

مطالعه ی تشریحی دروس

در این مقطع مانند هر زمان دیگر باید تمامی دروس به طور کامل به صورت تشریحی مطالعه شوند. اگر وقت اضافی نیز وجود داشت بهتر است دروسی از پایه ی دهم که برای کنکور جز منابع محسوب می شوند نیز مطالعه شوند.

 

مطالعه تستی دروس

برای اینکه موفقیت در کنکور حاصل شود باید دروس به صورت کامل فراگرفته شوند و دانش آموز بتواند از لحاظ تست زنی نیز تقویت شود. برای این منظور بهتر است منابع تستی دروس پایه یازدهم نیز مطالعه شوند و روش های تست زنی نیز برای صرفه جویی در زمان کنکور فراگرفته شوند. اساتید برتر در موسسه کنکور آسان است مانند مهندس امیر مسعودی می توانند در این مورد کمک شایانی به دانش آموزان بکنند و روش هایی بسیار ساده را برای مسائل پیچیده و زمان بر مطرح کنند که باعث جلو افتادن دانش آموز به مقدار زیادی خواهد شد.

 

 

جهت دریافت رایگان برنامه ریزی پایه یازدهم و اطلاع از قیمت منابع با شماره های

٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی پایه یازدهم } را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢پیامک کنید

برای دریافت رایگان نمونه تدرس های پایه یازدهم ، مشاوره ها، جزوه ها و … عضو کانال و پیج تخصصی پایه دوازدهم شوید

جهت عضویت در کانال و پیج پایه دوازدهم نیز کلمه { کانال یازدهم } را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس