ریاضی و فیزیک امیر مسعودی | ریاضی امیر مسعودی | فیزیک امیر مسعودی | کنکور آسان است

هندسه مسعودی

ریاضی و فیزیک امیر مسعودی | ریاضی امیر مسعودی | فیزیک امیر مسعودی | کنکور آسان است

ریاضی و فیزیک امیر مسعودی مدرس برتر کنکور آسان است و برنامه اوج یادگیری منابع ریاضی و فیزیک کنکور را به آسان ترین شکل ممکن به شما آموزش میدهد.

امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی با ۱۰ سال سابقه تدریس حرفه ای در درس های ریاضی و فیزیک با تدریس های کم نظیر خود هر دانش آموز و هر استادی را شیفته ی خود میکند. ایشان مبتکر روش های سریع تست زنی در دروس ریاضی و فیزیک هستند و آموزش هاشون با اساتید دیگه کاملا متفاوت است و میتواند برای دانش آموز هایی که به فکر رتبه های برتر کنکور سراسری هستندبسیار کارآمد باشد و به رسیدن به این اهداف بزرگ کمک کند.

ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

ریاضی امیر مسعودی

دی وی دی های آموزشی مهندس امیر مسعودی مختص دروس ریاضی و فیزیک منتشر شده و هر مبحث به صورت تخصصی کار شده است. امیر مسعودی مباحث مربوط به هر درس را در قالب مجموعه ای مجزا منتشر کرده است و بعد از تدریس کامل مباحث در مجموعه ای دیگر به ارتباط مباحث با یکدیگر پرداخته اند. یکی از بارزترین و اصلی ترین ویژگی تدریس های مهندس امیر مسعودی تفکیک مسائل مربوط به هر مبحث است. با تدریس های درس ریاضی و فیزیک امیر مسعودی شما میتوانید در کمتر از ۲۰ ثانیه بسیاری از تست های مربوط به این دروس را حل کنید.

فیزیک امیر مسعودی

در حال حاضر لوح های فشرده استاد امیر مسعودی با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت در اختیار عموم داوطلبین گذاشته شده است و میتوانند تمامی خلا های آموزشی خود را پر کنند. تدریس در لوح های فشرده به گونه ای است که راه حل های معمولی به صورت عمیق و کامل و به شیوه ای ساده تفهیم خواهد شد و سپس به ارائه راه کار ها روش های سریع حل تست می پردازند.

 

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید.

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

  1. […] و پیوستگی فصل ششم ریاضی یازدهم دانش آموز های رشته تجربی و حد بی نهایت برای دانش آموز […]

  2. […] دهم امیر مسعودی مشترک برای رشته های تجربی و ریاضی و فیزیک تدریس شده اند. دانش آموز های رشته ی ریاضی و فیزیک نسبت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس