زبان دکتر محجوبی | زبان کنکور آسان است | جدیدترین تدریس دکتر محجوبی

زبان دکتر محجوبی

زبان دکتر محجوبی | زبان کنکور آسان است | جدیدترین تدریس دکتر محجوبی

زبان دکتر محجوبی از تدریس های درس زبان انگلیسی کنکور آسان است و جدید ترین تدریس های دکتر محجوبی برای کنکور نظام جدید آماده ارائه میباشد.

زبان دکتر محجوبی

دکتر محجوبی با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس در درس زبان انگلیسی با استفاده از دانش خود و همچنین بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی و انتقال مفاهیم درس زبان انگلیسی ، مدرس آموزش جامع زبان انگلیسی می باشد .

درس زبان انگلیسی ۲۵ سوال از ۱۰۰ سوال دفترچه عمومی کنکور رشته های تجربی و ریاضی را به خود اختصاص می دهد . این سوالات شامل مباحث واژگان ، گرامر ، کلوز تست و درک مطلب می باشد . داوطلبان ورود به دانشگاه ها می بایست به این سوالات پاسخ دهند .

زبان دکتر محجوبی

زبان دکتر محجوبی

زبان کنکور آسان است

کنکور آسان است برای داوطلبین کنکور سراسری در درس زبان انگلیسی از اساتید به نام و شناخته شده و با تجربه برای آموزش تشریحی دروس و همچنین تکنیک های سریع تست زنی استفاده میکند. دکتر دانش زاده و  دکتر محجوبی اساتید درس زبان انگلیسی به شما کمک میکند تا بتوانید این درس را در کنکور سراسری ۱۰۰ در ۱۰۰ بزنید.

جدیدترین تدریس دکتر محجوبی

تدریس زبان دکتر محجوبی ویژه کنکور نظام جدید به صورت تخصصی و مبحثی به همراه جزوه آماده شده است. این تدریس ها که به صورت جمع بندی هم ارائه شده است به شرح زیر میباشد.

جمع بندی گرامر زبان انگلیسی دکتر محجوبی ۳ حلقه دی وی دی آموزشی ۶ ساعت تدریس ۶۰ هزار تومان به همراه جزوه ۷۵ هزار تومان

جمع بندی کلوز تست دکتر محجوبی ۴ حلقه دی وی دی آموزشی ۶ ساعت تدریس ۶۰ هزار تومان به همراه جزوه ۸۰ هزار تومان ( جزوه در یک حلقه دی وی دی)

جمع بندی ریدینگ دکتر محجوبی ۵ حلقه دی وی دی آموزشی ۹ ساعت تدریس ۸۰ هزار تومان به همراه جزوه ۱۰۰ هزار تومان ( جزوه در یک حلقه دی وی دی)

جمع بندی واژگان زبان انگلیسی نظام جدید تدریس دکتر شهراد محجوبی ۴ حلقه دی وی دی آموزشی ۹ ساعت تدریس ۸۰ هزار تومان به همراه جزوه ۹۵ هزار تومان

کل مجموعه زبان انگلیسی دکتر محجوبی ۳۵۰ هزار تومان

زبان دکتر محجوبی

زبان دکتر محجوبیزبان دکتر محجوبی

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس