طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم

نخبگان

طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم

طرح نخبگان پایه دهم یازدهم  – چند سالیه که موسسه کنکور آسان است با ثبت نام تعداد محدودی از داتش آموزان برتر در  طرح نخبگان پایه دهم  یازدهم ، بهترین شرایط را برای موفقیت دانش آموزان ، هم در امتحانات نهایی و هم در آزمون سراسری فراهم می کند . در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم  شرایط خاص و تخصصی برای دانش آموزان ایجاد می شود و از بهترین مشاورین موسسه استفاده می شود . همچنین برنامه ریزی های اختصاصی برای دانش آموزان نوشته خواهد شد. یکی از بزرگترین مزایای طرح نخبگان پایه دهم یازدهم تستی کار کردن با دانش آموزان است. یعنی علاوه بر تدریس و آموزش کتاب های درسی و مطالعه بصورت تشریحی ، آموزش های شیوه تست زنی و راهکار های میانبر برای رسیدن سریعتر به پاسخ سوالات تستی را به صورت کامل آموزش می بینند و این عملکرد تا روز کنکور خفظ خواهد شد.

 

میزان موفقیت دانش آموزان در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

همانطور که میدانید موسسه کنکور آسان است با مدیریت استاد حسین احمدی و تدریس های خاص ایشان و مهندس امیر مسعودی هر ساله بیشترین آمار قبولی را داشته است ، باید گفت که بیشترین درصد قبولی و رتبه شدن این دانش آموزها مربوط به آنهایی است که در طرح نخبگان شرکت کرده اند و با برنامه ریزی ها و پشتیبانی های ویژه و تخصصی مشاورین موسسه کنکور آسان است پیش رفته اند . دلیل این درصد بالا از موفقیت و قبولی نیز مشخص است و به پشتیبانی های ویژه ، برنامه ریزی های تخصصی ، منابع آموزشی حرفه ای و … که تمام این موارد باعث افزایش ساعت مطالعه و کیفیت مطالعه دانش آموزان می شود ، بر می گردد .

 

هزینه طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

دانش آموزانی که در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم ثبت نام میشوند هیچگونه هزینه ای بابت مشاوره و برنامه ریزی پرداخت نخواهد کرد و طرح نخبگان برای آنها کاملا رایگان است . و فقط شرط معدل دارد که باید در این رابطه با مشاورین طرح صحبت نمایید . حتما با انتشارات گیلنا همراه باشید .

طرح نخبگان پایه دهم یازدهمطرح نخبگان پایه دهم یازدهم

جهت ثبت نام در  {طرح نخبگان پایه دهم یازدهم }  با شماره های

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

۴۰۳۰    ۴۴۲۵    ۰۲۱

تماس بگیرید

و یا کلمه  { طرح نخبگان }   را به شماره

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

پیامک کنید.

همچنین در صفحات اجتماعی تلگرام و اینستاگرام  و پیچ دهم یازدهم  نیز حتما عضو باشید و بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، مشاوره ها  و … استفاده کنید.

جهت عضویت در کانال و پیج اینستاگرام کلمه { پیج و کانال } را به شماره

۵۷۳۲    ۱۹۶    ۰۹۱۲

پیامک کنید

طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس