چگونه عربی را صد در صد بزنم؟

آیا می دانید چگونه می توان درس عربی را در کنکور سراسری صد در صد زد؟

چگونه عربی را صد در صد بزنم؟

پایخ به این سوال همواره ذهن داوطلبان زیادی را به خود مشغول کرده است. در طول روز ده ها نفر از طریق تماس تلفنی یا پیامک از بنده در خواست می کنند که راز شاگردانم که عربی کنکور سراسری را صد در صد زده اند به آنها آموزش دهم، راز صد در صد زدن آن ها بسیار ساده و قابل دسترس است، راز آنها تسلط بر واژگان عربی و درک مطلب است که در کتابهای آسان آموز همه ی آنها را به صورت جامع و کامل آموزش داده ام.

چگونه عربی را صد در صد بزنم؟

یادتان باشد مهمترین اصل در صد در صد زدن عربی، این است که باور ذهنی مثبت صد در صد زدن را داشته باشید و یا از کسانی که صد در صد زده اند الگو برداری کنید، بهترین منابع و استاد را انتخاب کرده و با اطمینان کار خود را آغاز کنید، لازم میدانم به این نکته ی مهم اشاره کنم که تنها دانستن راه های صد در صد زدن کافی نیست بلکه آنچه مهم است، عملیاتی کردن توصیه ها و راهکارهاست، یعنی حفظ کردن واژه ها و کاربرد آنها در جمله، سوالات ترجمه، درک مطلب و حتی قواعد می باشد.

چنانچه تصمیم گرفته اید تلاش خود را آغاز کنید، باید تلاش، تکرار و مرور را سر لوحه حرکت خود قرار دهید، و مطمئن باشید که بهترین تکنیک ها را در پاسخ تشریحی به این سوالات کنکور برای شما آموزش داده ام که داوطلب می تواند این تکنیک ها را در کنکور های بعدی از آن استفاده کند.

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تهیه دی وی دی های آموزشی با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲      موبایل

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره } را به شماره  ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال آموزشی کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال} را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس