عربی یازدهم استاد احمدی | خلاقیت در عربی یازدهم استاد احمدی | عربی کنکور آسان است

کاهش استرس

عربی یازدهم استاد احمدی | خلاقیت در عربی یازدهم استاد احمدی | عربی کنکور آسان است

عربی یازدهم استاد احمدی و دکتر آبان برای امتحانات نهایی دانش آموزان سال یازدهم تدریس شده و خلاقیت در تست زنی عربی یازدهم برای داوطلبین کنکور تدریس شده است.

عربی یازدهم استاد احمدی

عربی یازدهم استاد حسین احمدی و دکتر آبان شامل ترجمه ی تمام دروس ، پاسخ بخش های ( اختبر نفسک ) و پاسخ تمامی تمرین های کتاب است، در ضمن تمامی تیترهای تمرین ها نیز بصورت واضح و روان ترجمه شده تا دانش آموز بتواند در امتحانات پایان سال مقصود طراح سوال را بفهمد. از آنجا که رویکرد کتاب های جدید، پرورش مهارتهای زبانی به منظور تقویت فهم متون دینی و عربی فهم واژگان است در تدریس های استاد حسین احمدی سعی بر این شده است که تمام بخش های عربی کتاب اعم از متن درس، تیتر تمرین و نیز تمرین ها همراه با ترجمه فارسی اورده شود.

عربی یازدهم استاد احمدی

عربی یازدهم استاد احمدی

خلاقیت در عربی یازدهم استاد احمدی

برای درک قواعد عربی و نیز برای حل سریع تست های عربی ، استاد حسین احمدی و دکتر آبان خلاقیت در تست زنی عربی یازدهم رو که قابل استفاده برای تمامی رشته های تجربی ، ریاضی و فیزیک ، انسانی ، هنر و زبان است را برای شما عزیزان تدریس کرده است. در ذیل اشاره ای به عنوان و قیمت روش های تست زنی عربی اشاره میشود.

اسم تفضیل و اسم مکان ۲ حلقه دی وی دی آموزشی ۳۰ هزار تومان

ادوات شرط ۲ حلقه دی وی دی آموزشی ۳۰ هزار تومان

ترجمه فعل مضارع منصوب ۲ حلقه ، فعل مضارع ۲ حلقه ، معرفه و نکره ۲ حلقه ، جمله بعد از نکره ۲ حلقه و افعال ناقصه ۲ حلقه دی وی دی آموزشی ۲۰۰ هزار تومان

عربی کنکور آسان است

عربی کنکور آسان است را همه با استاد حسین احمدی میشناسند. استاد حسین احمدی فارغ التحصیل رتبه برتر مهندسی از دانشگاه سراسری تهران ، رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد مترجمی عربی دانشگاه تهران ، اولین و تنها مشاور و برنامه ریز کنکوری از ایران دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های بین المللی آموزشی جهان میباشند. استاد حسین احمدی بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس عربی کنکور را دارند.

عربی یازدهم استاد احمدی

عربی یازدهم استاد احمدی

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

  1. […] دست آورده و هیچ سوالی را بی جواب نخواهد گذاشت که استاد حسین احمدی در این مهم به شما کمک خواهد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس