فیزیک دوازدهم | مهندس علیشاه | فیزیک دوازدهم مهندس علیشاه | فیزیک امیر مسعودی

جمع بندی ریاضی

فیزیک دوازدهم | مهندس علیشاه | فیزیک دوازدهم مهندس علیشاه | فیزیک امیر مسعودی

فیزیک دوازدهم مهندس علیشاه برای دانش آموز های سال دوازدهم تجربی تولید شده است. فیزیک امیر مسعودی نیز برای چند فصل برای هر دو رشته تجربی و ریاضی آماده است.

فیزیک دوازدهم

فیزیک دوازدهم مهندس علیشاه برای رشته ی تجربی در ۱۲ حلقه دی وی دی ۳۰ جلسه یک ساعته از قرار جلسه ای ۱۵ هزار تومان جمعا ۴۵۰ هزار تومان با بیش از ۵۰ درصد تخفیف ۱۸۰ هزار تومان تولید شده است و دانش آموز هایی که برای فیزیک سال دوازدهم مشکل دارند و به دنبال کسب نمره ۲۰ در درس فیزیک هستند با استفاده از تدریس مهندس علیشاه که شاگرد مستقیم استاد امیر مسعودی هستند به این مهم برسند.

فیزیک دوازدهم

فیزیک دوازدهم

مهندس علیشاه

مهندس علی علیشاه مبتکر تدریس های چهار بعدی هندسه و گسسته ، مدرس لوح های فشرده آموزشی ، مدرس شبکه های تلویزیون و رادیو ، مدرس و مشاور رتبه های برتر کنکور سراسری از مدرسین جوان و رتبه های برتر کنکور آسان است ، اوج یادگیری و انتشارات گیلنا میباشد که زیر نظر استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی فعالیت میکنند و این بار برای دانش آموز های سال دوازدهم فیزیک را به صورت کامل تدریس نمودند.

فیزیک امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی برای درس فیزیک در دو رشته تجربی و ریاضی و فیزیک روش های تست زنی فصل های حرکت شناسی و حرکت نوسانی را آماده کرده است که دانش آموز هایی که از تدریس امیر مسعودی استفاده میکنند به شدت پیشنهاد میشه چرا که دریایی از تست داخل این مجموعه ها کار شده تا شما دانش آموز ها رو به اوج قدرت تست زنی در درس فیزیک خواهد رساند.

فیزیک دوازدهم

فیزیک دوازدهم

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس