محصولات جدید اوج یادگیری | محصولات کنکور آسان است | قیمت محصولات کنکور آسان است

هندسه مسعودی

محصولات جدید اوج یادگیری | محصولات کنکور آسان است | قیمت محصولات کنکور آسان است

محصولات جدید اوج یادگیری و یا همان کنکور آسان است برای دانش آموز های نظام جدید همچنان در حال تولید است و این موسسه کنکوری در تولید منابع کنکور پیشتاز است.

محصولات جدید اوج یادگیری

اوج یادگیری و کنکور آسان است موسسه موفق کنکوری با تکیه بر لوح های آموزشی تولید شده از اساتید برتر ایران همچنان برای دانش آموز ها و داوطلبین کنکور منبع مناسب ، قوی و غنی به شمار میرود و بسیاری از دانش آموز ها و رتبه های برتر از این منابع استفاده کرده و میکنند. چرا که موسسه کنکور آسان است روش های سریع تست زنی را با پشتیبانی قوی داوطلبین کنکور آموزش میدهد.

محصولات جدید اوج یادگیری

محصولات جدید اوج یادگیری

محصولات کنکور آسان است

برای این که محصولات کنکور آسان است به شما معرفی بشود لازمه که با مشاورین موسسه کنکور آسان است ارتباط گرفته تا از تنوع محصولات اوج یادگیری مطلع شوید. ما در این جا آخرین محصولات تولید شده موسسه کنکور آسان است را از اساتید برتر ایران به شما معرفی خواهیم کرد.

هندسه تحلیلی حسابان یازدهم

آموزش جامع هندسه تحلیلی حسابان یازدهم مهندس امیر حسین شاهانی در سه حلقه دی وی دی آموزشی و با قیمت ۶۰ هزار تومان تولید شده است.ضمن این که استاد شاهانی هندسه تحلیلی یازدهم تجربی را نیز با قیمت ۶۰ هزار تومان تولید کرده است. استاد امیر مسعودی نیز هندسه تحلیلی یازدهم هم برای رشته تجربی و هم رشته ریاضی و فیزیک را تولید کرده است.آموزش آن ۶۵ هزار تومان و روش های تست زنی آن ۴۵ هزار تومان برای هر دو رشته به صورت مجزا تولید شده است.

محصولات جدید اوج یادگیری

محصولات جدید اوج یادگیری

تاریخ ادبیات استاد احمدی

جمع بندی تاریخ ادبیات دهم استاد حسین احمدی قابل استفاده برای داوطلبین کنکور با قیمت مناسب تولید شده است. تدریس های استاد حسین احمدی به صورت تخصصی برای هر مبحث ادبیات فارسی مجزا تولید شده و شاهکار تدریس ادبیات فارسی را دانش آموزها میتوانند در ۲ حلقه دی وی دی آموزشی و با قیمت ۴۰ هزار تومان تهیه و استفاده کنند.

مشتق و کاربرد مشتق

روش های تست زنی مشتق و کاربرد مشتق ریاضی دوازدهم تجربی از استاد امیر مسعودی تولید شده است. ۲۰ جلسه یک ساعته از قرار جلسه ای ۲۵ هزار تومان جمعا ۵۰۰ هزار تومان با ۵۰ درصد تخفیف ۲۵۰ هزار تومان و جزوه ۱۰ هزار تومان. تدریسی که خیلی از دانش آموز ها منتظر تولید آن بودند وارد انبار شده و برای دانش آموز های عزیزمون در سرتاسر ایران در حال ارسال هستش.

محصولات جدید اوج یادگیری

محصولات جدید اوج یادگیری

زیست شناسی یازدهم

آموزش جامع زیست شناسی یازدهم عرفان پازوکی برای طرفداران استاد پازوکی در ۴۰ جلسه یک ساعته در قالب ۱۶ حلقه دی وی دی آموزشی و با بیش از ۴۰ درصد تخفیف با قیمت ۳۲۰ هزار تومان تولید شده است. عرفان پازوکی زیست دوازدهم را هم در کارنامه تدریس خود دارد که قیمت آن ۲۴۰ هزار تومان است. عرفان پازوکی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تهران و رتبه ۹ کنکور سراسری و عضو بنیاد نخبگان کشور هستند.

زبان انگلیسی دوازدهم

آموزش جامع زبان انگلیسی سال دوازدهم درس دوم از دکتر محبوبی آرانی در ۳ حلقه دی وی دی و با قیمت ۶۰ هزار تومان تولید شده است. دکتر محبوبی بیش از این درس اول زبان دوازدهم را نیز با قیمت ۴۵ هزار تومان تولید کرده است.ضمن این که زبان انگلیسی سال دهم و یازدهم نیز هم از دکتر دانش زاده و هم دکتر محبوبی تولید شده است.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

و همچنین در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام ما عضو باشید که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج کنکور آسان است کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید.

  1. […] یازدهم مهندس امیر حسین شاهانی مدرس درس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است و اوج یادگیری برای دانش آموز های پایه یازدهم رشته […]

  2. […] آسان است و انتشارات گیلنا و یا اوج یادگیری زیر نظر استاد حسین احمدی فعالیت دارد و همه درسهای […]

  3. […] از اساتید برتر ایران در قالب پکیج های آموزشی که شامل دی وی دی های آموزشی ، جزوه ، تست ، مشاوره و برنامه ریزی است را دانش آموز های […]

  4. […] از اساتید برتر ایران در قالب پکیج های آموزشی که شامل دی وی دی های آموزشی ، جزوه ، تست ، مشاوره و برنامه ریزی است را دانش آموز های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس