همایش زیست شناسی پایه

زیست یازدهم شیخی

همایش زیست شناسی پایه

همایش زیست شناسی پایه

همایش زیست شناسی پایه(سال دهم و یازدهم) تدریس دکتر مهدی شیخی یکی از محصولات جدید بسیار پر کاربرد برای سال دوازدهمی ها که زمان کوتاهی تا کنکور دارند است. قطعـا به شما دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم که این منبع رو تهیه کنند.

همایش زیست شناسی پایه

#محصولات_جدید
همایش زیست پایه(دهم و یازدهم)
جمع بندی و مرور زیست پایه در۳۳ساعت ۱۵ حلقه دی وی دی از قرار جلسه ای۱۵ هخزار تومان که جمعا ۴۹۵ هزار تومان و بابیش از ۵۰ درصد تخفیف ۲۲۵ هزار تومان توسط دکتر مهدی شیخی
مجموعه ای بینظیر برای آن دسته از دانش آموزانی که میخواهند در مدت زمان کوتاهی سال دهم و یازدهم را مرور و جمع بندی کنند.
این بسته آموزشی بهترین و کن حجم ترین مجموعه زیست شناسی است که دانش آموزان پایه دهم برای جمع بندی پایه دهم و پیش مطالعه پایه یازدهم و دانش آموزان پایه یازدهم برای مرور و جمع بندی دروس زیست دهم و زیست یازدهم و همچنین دانش آموزان پایه دوازدهمبرای جمع بندی مرور و تست زنی باید استفاده کنند.

همایش زیست شناسی پایه

همایش زیست شناسی پایه

 

  • براساس جدیدترین سوالات کنکور
  • طرح تست های تالیفی و تلفیقی درس به درس از کتاب
  • ارائه تکنیک های حرفه ای در تست‌زنی با بیانی مفید و جذاب
  • تدریس، بررسی و توضیح خط به خط
  • آموزش مفهومی مباحث و متون درسی
  • ارائه تکنیک های لازم برای به یاد سپردن مطالب
  • آموزش روش‌های ما فوق حرفه‌ای برای تسریع در تست زدن

مدرس: دکتر مهدی شیخی ( رتبه ۲۷ کنکور سراسری، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران، دانشجوی فوق لیسانس مدیریت سلامت دانشگاه تهران، دارای مقالات داخلی و خارج از کشور، نفر سوم سخنرانان دانشجویان پزشکی در اتریش)

استاد حسین احمدی با بیش از ۲۰ سال سابقه ی تدریس در کنکور و صد‌ها دانش‌آموز که کنکور سراسری را ۱۰۰% و یا بالای ۹۰% زده اند بر این تدریس نظارت دارند. از سوابق درخشان استاد احمدی میتوان به فارغ التحصیل شدن با رتبه برتر مهندسی از دانشگاه سراسری تهران، رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد مترجمی عربی دانشگاه تهران، برنامه‌ریز رتبه‌های تک رقمی ۱ ، ۲ ، ۵ ، ۸ و… در کنکور‌های ۹۶،۹۵،۹۴و… اشاره کرد، گفتنی است استاد احمدی اولین و تنها مشاور و برنامه‌ریز کنکور در ایران است که دارای مقالات برگزیده در کنفرانس‌های بین‌المللی است، موفقیت‌های روزافزون استاد احمدی باعث شد تا بیش از ۲۰ منطقه آموزش و پرورش در سراسر کشور از وی تقدیر کنند؛ استاد احمدی مولف کنکور از سال ۱۳۷۳ و بنیان گذار برنامه های رادیو و تلویزیونی است. تدریس های استاد احمدی و اساتید مورد تأیید ایشان را میتوانید از طریق برنامه های تلویزیونی “اوج یادگیری” از شبکه ۲ سیما ، “زنگ پنجم” از شبکه ۵ سیما، “یادگیری آسان ” از شبکه ۴ سیما و “یادگیری برتر” از شبکه های استانی دنبال کنید.

جهت دریافت قیمت با شماره های

٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {قیمت} را به شماره

٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢

پیامک کنید

همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را به شماره

٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس