وقفه انداختن ها را حذف کنید

وقفه انداختن ها را حذف کنید

وقفه انداختن ها را حذف کنید!

وقفه انداختن ها را حذف کنید! وقفه افتادن توی ریتم درس خوندن روزانه شما نه تنها کمکی بهتون نمیکنه بیشتر حس رخوت بهتون میده و مانع ادامه دادن درس میشه!
وقفه انداختن چیه؟ وقفه انداختن یعنی همین استراحت های بین درس توی روزهای غیر تحلیل و انواع تفریحات بلند مدت در روزهای تعطیل شما کنکوری هستید انتظار میره درک کنید که این ۶ ماه باقی مونده رو باید بکوب بخونید! شما روزای تعطیل مثل خانوادتون نمیتونی راحت بخوابید تا ۱۱ – ۱۲ ظهر نمیتونید برید مهموی نمیتونید برید سینما و عروسی و … این مدل وقفه انداختن ها باعث میشه بیشتر استرس بگیرید.

راه حل عملی این کار چیست؟

اینکه هر روز برای خودتون یه برنامه داشته باشید که منظم باشید و بدونید هر روز باید از رأس یک ساعت خاص شروع کنید استراحت هاتون ریتم و زمان یکسان داشته باشه! یعنی هر استراحت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه باشه یا بیشتر تا میتونید استراحت هاتون رو کوتاه در نظر بگیرید تا از خطر درس بیرون نیاید تا میتونید وقفه انداختن ها رو کم کنید و برای درس انرژی و وقت بذارید! کسانی هستین که هرشب به خودشون قول میدن از فردا، همه تفریحاتشون رو بذارن کنار و کامل تایمشون رو بذارن روی درس اما هربار این قول و قرارها یادشون میره و هر روز قول هاشون رو به روز بعد موکول می کنن… بچه ها … بدترین چیزی که توی کنکورت میتونه اتفاق بیفته اینه که برای انجام هر کار درنگ کنید و به خودتون قول هایی بدید که توی آینده انجام بدید. همون لحظه کتابتو بردار و بخون همون لحظه تغییر کن. کم نیارید!!!

آفت مطالعه …

وقفه انداختن یکی از بزرگترین آفت های مطالعست. حتما با روش های گفته شده این آفت بزرگ را از خود دور کنید تا بتوانید با بالاترین بازدهی درس بخوانید. امیدوارم که امسال برای شما بهترین و موفق ترین سال زندگیتون باشه. برای درس خوندناتون و مشاوره و برنامه ریزیاتون خیییییلی میتونید رو ما حساب کنید. قطعا بهترین ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

مهندس حسین بنائی

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تهیه دی وی دی های آموزش با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲      موبایل

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره } را به شماره  ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال آموزشی کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال} را به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٣٢ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس