پایه دوازدهم کنکور آسان است

اطلاعیه مهم کنکور آسان است

پایه دوازدهم کنکور آسان است

پایه دوازدهم و کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است یکی از موسسات کنکوری می باشد ، که در چند سال اخیر توانسته است تا حد زیادی از نیاز دانش آموزان با آموزش را برطرف کند . یکی از جدید ترین دست آورد های این موسسه تدریس پایه دوازدهم کنکور آسان است ، که می توان آن را یکی از بهترین مجموعه های آموزشی دانست . این تدریس ها همگام با تدریس های مدرسه پیش رفته و دانش آموزانی که به هر دلیلی با روش معلم خود به مشکل برخورده اند ، می توانند از اساتید مجرب موسسه کنکور آسان است کمک بگیرند . همچنین این موسسه ، ما را فراتر از تمامی موسسات گذاشته و هم زمان با ارائه دروس تشریحی ، مباحث مهم و تستی کنکور را پیش بینی و تدریس کرده است . سبک تدریس اساتید به صورت تکنیکی و رمزگردانی کردن دروس است و این امر باعث می شود تا دانش آموزان مطالب را سریعتر یاد بگیرند و بیشتر در حافظه بلند مدت خود نگه دارند . این روش ها به فوق سریع تست زنی و راه های میانبر معروف هستند.

دوازدهم ریاضی

دوازدهم ریاضی

دوازدهم تجربی

دوازدهم تجربی

چرا پایه دوازدهم کنکور آسان است را انتخاب کنیم ؟

شاید تهیه کتاب  و ثبت نام در آزمون های آزمایشی روشی برای اکثر دانش آموزها باشد تا سطح پیشرفت خود را بسنجند . اما باید در نظر گرفت که آزمون های آزمایشی و استفاده از کتاب های تست زمانی کارای دارند که شما به مطلب مسلط بوده و کاملا روش های تستی را بدانید . از این رو پایه دوازدهم کنکور آسان است، یکی از مجموعه های بی نظیر برای دانش آموزهایی است که هنوز بر روش های تست مسلط نبوده و یا نیاز به تمرین و یادگیری بیشتر دارند . این مجموعه برای دانش آموزان پرتلاش و موفق طراحی شده است ، تا بتواند در کمترین زمان ممکن ، دانش آموزان را از راه های میانبر آموزشی به آنچه که سطح بالای آموزشی می گویند ، منتقل کنند .

هماهنگی با پایه دوازدهم کنکور آسان است

اکثر دانش آموزان به دلایل مختلف نمی توانند برنامه ریزی کنند و یا اینکه به برنامه خود پایبند باشند ، این امر باعث شکست های پی در پی می شود و بر روی اعتماد به نفس آن ها تاثیر سو دارد . از این رو در این مجموعه ، پایه دوازدهم کنکور آسان است ، همراه با مشاوره های تخصصی صورت گرفته که دانش آموزان را از سر در گمی نجات می دهد . همچنین استفاده از اساتید حرفه ای با روش های نوین آموزشی به دانش آموزان اعتماد به نفس بیشتری برای کنکور می دهد . اساتید موسسه کنکور آسان است ، از روش های تست زنی استفاده کرده که کاملا با زمان بندی کنکور استاندارد سازی شده است. از این رو یادگیری  این  روش ها ، باعث می شود که  دانش آموزان با هوش در سر جلسه کنکور وقت کم نیاورده و بتوانند از همه توانایی و پتانسیل خود نهایت استفاده را ببرند .

اهمیت پایه دوازدهم و نحوه برنامه ریزی و درس خواندن در این مقطع

کلاس  دوازدهم به خاطر این که سال پایانی می باشد ، دشواری های خاص خود را نیز دارد ، بیش تر از سال های قبل دانش آموزان کنکور ی را تحت فشار قرار می دهد ، چرا که دانش آموزان می بایست علاوه بر دروس پایه دوازدهم ، دروس  پایه یازدهم و پایه دهم را نیز مورد مطالعه ، مرور و تست زنی قرار دهند . که به همین دلیل بیشتر داوطلبین با کمبود زمان مواجه می شوند. یهترین سبک برای برنامه ریزی در کلاس دوازدهم این است که هفته را به دو بخش تقسیم نماییم .  در روز های که به مدرسه می رویم به مطالعه و برنامه ریزی  برای دروس دوازدهم بپردازیم و روزهایی که تعطیل هستیم برای دروس پایه برنامه ریزی کنیم. البته این کار باید توسط مشاورین و متخصصین انجام بپذیزد و خود دانش آموزان از عهده ی آن بر نمی آیند .

جهت   ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

و دریافت لیست قیمت پایه دوازدهم کنکور آسان است با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت دوازدهم } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید .

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اختصاصی دارد که با عضویت در آن می توانید به صورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها، نمونه سوالات و … استفاده نمایید.

جهت  دریافت لینک کانال  و پیج پایه دوازدهم کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید.

پایه دوازدهم و کنکور آسان است

پایه دوازدهم و کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس