چگونه عربی را ۱۰۰ زدم

900 تست عربی کنکور

چگونه عربی کنکور سراسری را دوبار ۱۰۰ در صد زدم و رتبه ۱۲۰ هزار را رتبه ۴ کنکور کردم.

چگونه عربی را ۱۰۰ زدم

من را میشناسید؟من سعید زلوحی جوکار هستم! همون کسی که معدل ۱۳ داشت! همون کسی که از کلاس اخراج میشد! همون کسی که رتبه ۱ استان شد! ۲ بار در کنکور سراسری عربی را صد در صد زد و در ۱۸ سالگی کتاب نوشت و جوانترین مؤلف عربی کنکور ایران شد!!!!

چگونه عربی را ۱۰۰ زدم

یادم می آید زمانی را که درس خواندن را دوست نداشتم و دیدگاهم در مورد موفقیت در کنکور منفی بود و هیچگاه باورم نمیشد روزی رتبه ی برتر کنکور شوم! اما بعد از آنکه متحول شدم و نگرشم نسبت به درس خواندن عوض شد امیدواری زیادی پیدا کرده بودم و همیشه و همیشه خودم را می دیدم که رتبه برتر کنکور شده ام. شاید پذیرش موفقیت در کنکور و کسب درصد ۱۰۰ برایت سخت باشد ولی اگر خوب دقت کنی متوجه میشوی که مشکل از نگرشت است به قول مولانا ” پیش چشمت داشتی شیشه کبود ” ” لاجرم عالم کبودت مینمود “

چگونه عربی را ۱۰۰ زدم

اگر اندیشه ات را عوض کنی و مثبت فکر کنی به این باور میرسی که کنکور آسان است به نظر من استفاده از جزوات قدرتمند آلفای ذهنی که خودم استفاده کردم بسیار موثر است. یادمان باشد مشکلات و سختی ها سکوهای پرشی هستند که هم اراده ی ما را قوی تر میکنند و هم مارا به هدف نزدیکتر میکنند؛ زمانی که عربی را صد در صد زده بودم و کارنامه ام در مجله چاپ شده بود افرادی از روی حسادت تلفنی به ارشاد گفته بودند که جوکار عربی را صد نزده و این حرف ها دروغ و تبلیغات است! پس از آن همراه مهندس حسین احمدی (مشاور کنکورم) به اداره ارشاد رفتیم و من در آنجا اصل کارنامه را نشان دادم و مورد تشویق هم قرار گرفتم. اگر چه روزهای سختی را سپری کردم ولی تصمیم گرفتم دوباره در کنکور سراسری شرکت کنم و برای بار دوم عربی را صد بزنم و به لطف خداوند سال بعد هم عربی کنکور سراسری رشته انسانی صد در صد زدم و یکی از داوطلبان کنکور را که ۲ سال در کنکور شکست خورده بود و رتبه ۱۲۰ هزار داشت را با مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای و DVD های آموزشی و تکنیکی در اختیارش قرار دادم به رتبه ی ۴ کنکور و ۸ کل کشور رساندم! او کسی نیست جز خانم فاطمه محسنی از کرمانشاه افتخار آفرینی کرد.

استاد احمدی عزیز هم به خاطر این که شاگرد بنده رتبه تک رقمی شده بود هدیه ای به من داد و آن هدیه این بود که کتابم چاپ شد و همراه با آن سی دی های آموزشی در دروس عربی و ادبیات (تمامی رشته ها) برای کنکوری ها تولید کردم تا همه از از هر نقطه کشور بتوانند استفاده کنند.

من تکنیک های تست زنی عربی را از کتاب “عربی صد در صد در ۵ جلسه” (مؤلف:حسین احمدی) آموختم و به همه پیشنهاد میکنم برا ی۱۰۰ زدن از آن استفاده کنند.(با تشکر: سعید زلوحی جوکار از دزفول)

جهت خرید دی وی دی های آموزشی و اطلاع از قیمت کنکور آسان است

با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲    موبایل

۰۲۱-۴۴۲۵۴۰۳۰   خط دفتر

یا عبارت {  کنکور آسان است  } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

—————————

همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲  پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس