برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه

برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه ، بهترین راه موفقیت در کنکور و امتحانات

ریزی جامع 300روزه 1024x564

با توجه به تاثیر بالای معدل در کنکور  سراسری و اهمیت پیدا کردن معدل برای دانش آموزان ، حتما  باید برنامه ریزی دقیق و راهبردی  در اختیار داشته باشید تا  بتوانید خود را برای مبارزه در  دو جبهه { امتحانات و کنکور } آماده کنید . برنامه ریزی چنذ مرحله ای که رفته رفته پیشرفت می کند و هم از لحاظ میزان و ساعات مطالعه و هم از لحاظ تعداد تست و مرور هایی که باید تمرین کنید شدت پیدا میکند . اما یک دانش آموز در ابتدای مسیر باید راهکار هایی برای بالا بردن راندمان مطالعه و استفاده ی حداکثری از زمان زا بیاموزد . راهکار هایی مانند روش صحیح مطالعه درس های مختلف ، تند خوانی ، روش علمی تست زنی ، روش افزایش سرعت مرور و تست زنی و … که همین این روش ها باعث می شود تا در این مسیر طولانی با سرعت و کیفیت بالایی حرکت کنید . زمانی که این نکات را آموختید با خیال راحت می توانید به اجرای هر برنامه ریزی بپردازید و یک به یک بودجه بندی های تعیین شده توسط مشاور را با کیفیت بالا مطالعه کنید .

مراحل برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه تست چیست

اگر خیلی خلاصه بخواهیم یه این پرسش پاسخ دهیم می توان گفت که برنامه ریزی ارائه شده در بازه های مختلف و برای دانش آموزان مختلف ، متفاوت است . برنامه اول شما برنامه تابستان شماست که به جمع بندی پایه و پیش مطالعه پایه جدید { بخصوص برای دانش آموزان تازه وارد به پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم } می پردازد . برنامه بعدی برنامه شروع مدارس و ارائه برنامه ریزی دو فاز به دانش آموزان است { برنامه ریزی برای روز هایی که مدزسه هستند و فاز دوم برنامه ریزی برای روز هایی که تعطیل هستند } . برنامه ریزی بعدی ، برنامه قبل از امتحانات دی ماه و برنامه بعدی برنامه ریزی ویژه امتحانات است . بعد از امتحانات نیز یک برنامه ریزی ویژه برای بازه بعد از امتحانات تا عید نوروز و بعد از آن برنامه ریزی حساس عیدانه را خواهید داشت . در پایان نیز یک برنامه ریزی تخصصی برای جمع بندی کنکور و کسب رتبه برتر و همچنین موفقیت در امتحانات که در پایه دوازدهم بخش مهمی از کنکور را تشکیل می دهد خواهیم داشت . برای دانش آموزان دهم یازدهمی هم برنامه بعد از عید برای موفقیت در امتحانات و افزایش قدرت تست زنی تهیه و تنظیم شده است .

برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه توسط چه کسانی تهیه شده است

ما در بنامه ریزی ۳۰۰ روزه ضمن بهره گیری بسیار بالا از نظرات اساتید سرشناسی مانند استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، و مهندس حسین بنایی و مهندس عارف ربیعیان ، با بسیاری از رتبه های برتر صحبت نموده ایم تا برنامه ریزی کامل ، جامع و راهبردی را تقدیم دانش آموزان عزیز بنماییم . مطمئنا هر یک از این اساتید با توجه به سابقه ، دانش و تخصصی که در امر مشاوره و برنامه ریزی دارند ، می توانند اطمینان لازم را به هر دانش آموزان برای موفقیت بدهند .

چگونه می توان برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه تهیه کرد و ویژه چه کسانی است

این برنامه ریزی فوق تخصصی و ویژه را تمام دانش آموزان مقطع دهم ، یازدهم ، دوازدهم و کنکوری می توانند به صورت رایگان تهیه کنند و از آن بهره ببرند .

جهت دریافت  برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه  با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید.

یا عبارت { برنامه ریزی جامع ۳۰۰ روزه } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

همچنین  در فضای مجازی تلگرام و اینستاگرام کنکور آسان است عضور باشید و به صورت کاملا رایگان از جزوه های تستی و رایگان رتبه ها برتر ، اخبار کنکور ، تدریس اساتید ، مشاوره ها و … استفاده کنید

جهت دریافت لینک کانالا و پیج موسسه کنکور آسان است کلمه { کانال و پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ پیامک کنید

برنامه ریزی جامع ۳۰۰روزه

برنامه ریزی جامع ۳۰۰روزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس