پایه دهم و تدریس های مهندس امیر مسعودی

اطلاعیه مهم کنکور آسان است

پایه دهم و تدریس های مهندس امیر مسعودی

دهم

ریاضی  و  فیزیک پایه دهم تولید شد ( اوج یادگیری ) ( آینده موفق ) ( یادگیری برتر ) ( انتشارات گیلنا )

این روز ها بسیاری از دانش آموزان که  در پایه  دهم به سر می برند بی صبرانه منتظر تدریس های مهندس امیر مسعودی در درس ریاضی و فیزیک هستند .

به همین جهت نیاز دانستم اعلام کنم که تدریس های ویژه پایه دهم توسط اساتید مچموعه تولید شده و در اختیار دانش آموزان عزیز دهمی قرار می گیرد.

 

لازم به ذکر است که تدریس ها علاوه بر درس ریاضی و فیزیک در سایر دروس نیز تولید شده است .

 

لازم به ذکر است عزیزانی که دی وی دی ها را تهیه می نمایند برنامه ریزی های ویژه ای که با مدیریت استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی و تیم مشاوره ای مهندس حسین بنایی طراحی شده اند را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد .

 

 

 

(صرفا جهت اطلاع = این روز ها علاوه بر برنامه های تلویزیونی یادگیری برتر که از شبکه های استانی پخش می شوند ، شاهد برنامه های اوج یادگیزی از شبکه دو سیما و برنامه آینده موفق از شبکه پنج سیما و برنامه یادگیری آسان از شبکه چهارم سیما هستیم که همه ی این برنامه ها با محوریت مشاوره ای و تدریس مجموعه ی استاد حسین احمدی ( کنکور آسان است) می باشد . به دلیل تقاضا های زیاد و حجم بالای پیام ها در جهت پخش تدریس های مهندس امیر مسعودی ما نیز بیشتر تدریس ها را به دو درس ریاضی و فیزیک اختصاص داده ایم اما تمامی دروس در این برنامه ها برای شما عزیزان تدریس خواهند شد)

 

برای تهیه دی وی دی ها و اطلاع از قیمت پکیج پایه دهم با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید

و یا کلمه { دهم } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس