شیمی مهندس عارف ربیعیان

شیمی دهم ربیعیان

شیمی  مهندس عارف ربیعیان

مبحث شیمی همیشه  از  چالشی ترین دروس برای هر دانش آموزی  بوده است . به خصوص که شیمی پایه دهم شیمی پایه یازدهم و  شیمی پایه دوازدهم  تخصصی تر می شوند و انرژی بیشتری نیز از دانش آموز ها می گیرد و حتما باید توسط یک معلم خوب و زبده و کاملا حرفه ای مورد آموزش قرار بگیرد.

 

اساتید و معلمین انگشت شماری در ایران توانسته اند خود را به عنوان یک دبیر حرفه  ای و  خلاق  در درس شیمی مطرح کنند . یکی از برترین و معروف ترین این اساتید مهندس  عارف ربیعیان می باشد . در واقع شیمی مهندس عارف ربیعیان از پر طرف دار ترین تدریس ها برای همه دانش  آموزان است و دلیل آن هم انرژی بالا ، سواد بالا ، تکنیک ها و رمز گردانی های فوق سریع تست زنی ، و قدرت انتقال بالای این دبیر موفق است .

تدریس های مهندس  عارف  ربیعیان

تدریس  های انجام  شده در درس شیمی توسط مهندس عارف ربیعیان فعلا مربوط به پایه دهم و پایه یازدهم و پایه دوازدهم است . دانش آموزان  کنکوری  سالهاست که  به واسطه ی این تدریس ها و تکنیک ها و رمز گردانی های ارائه شده توسط مهندس عارف ربیعیان ، درس شیمی را در کنکور خیلی خوب می زنند و  مانند  گذشته نگرانی و اظطراب از بابت درس شیمی ندارند .

نقطه قوت شیمی  مهندس عارف  ربیعیان نسبت  به سایز اساتید ، استفاده از روش های ویژه ای است  که  باعث شده تا دانش آموزان به جای پیمودن مسیر های طولانی و پیچیده و استفاده از فرمول  های زیاد ، تنها با یادگیری چند  روش ساده  و کوتاه طیف بالایی  از تست ها  را  به  زانو  در بیاورند .

شیمی مهندس عارف ربیعیان

شیمی مهندس عارف ربیعیان[/caption]

خرید  دی  وی  دی  های  شیمی  مهندس عارف ربیعیان

در   حال حاضر  مهندس عارف ربیعیان با موسسه آموزشی کنکور آسان است همکاری دارند و تدریس های خود  را در قالب دی  وی  دی  های  آموزشی برای  دانش آموزان عرضه می کند . (شیمی کنکور آسان است ) همچنین در برنامه های تلویزیونی زیادی نظیر برنامه تلویزیونی اوج یادگیری ، کنکور آسان است ، زنگ پنجم ، یاد گیری برتر ، یاد گیری آسان و … حضور پیدا  می کند و با تدریس های  ناب و منحصر به فرد خود بسیاری  از دانش آموزان را یاری می نماید .

شما دانش آموزان عزیز جهت تهیه مجموعه دی وی دی های شیمی مهندس عارف ربیعیان با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید .

و یا کلمه { کنکور ۹۸ } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

جهت عضویت در کانال تلگرام مهندس عارف ربیعیان و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریس های رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال تلگرام } را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲
پیامک کنید .
  1. […] هم بارها تاکید کردم که آموزش سریع محاسبات تدریس مهندس ربیعیان رو حتما ببینید . برای تمام دروس محاسباتی کمک کننده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس