تماس با امیر مسعودی

تماس با امیر مسعودی

بسیاری از دانش آموزان که برنامه های تلویزیونی موسسه کنکور آسان است  را مشاهده می کنند به دنبال ارتباط و تماس با مهندس امیر مسعودی هستند .  خیلی ها دی وی دی ها و تدریس های مهندس امیر مسعودی را در اختیار دارند و علاقه مند به صحبت با مهندس امیر مسعودی می شوند .  باید بدونیم که فردی مثل مهندس امیر مسعودی با این میزان مخاطب و با این میزان حجم کاری ، یعنی ( سر ضبط دی وی دی های آموزشی بودن ، سر ضبط برنامه های رادیویی بودن ، سر ضبط برنامه های تلویزیونی بودن و … آماده و تهیه کردن جزوه و اسلاید برای آنها و … ) . همیشه در دسترس نخواهد بود و ارتباط گرفتن با ایشان در هر لحظه ای که اراده کنیم شاید میسر نباشد . اما چاره چیه ؟ قطعا مهندس امیر مسعودی نکات مشاوره ای و آموزشی که نیاز دانش آموزان کنکور ی است را در دی وی دی های آموزشی و برنامه های تلویزیونی گفته است و دانش آموزان با دیدن بسته های آموزشی  به صورت  کامل  از صحبت ها و مشاوره های  مهندس امیر مسعودی سیراب خواهند شد و کادر  مشاوره موسسه کنکور آسان است که سبک و برنامه های ویژه  خود استاد مسعودی و استاد حسین احمدی را به دانش آموزان انتقال می دهند به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و برای ارتباط مستقیم و تماس با مهندس امیر مسعودی می توانید با مشاورین خود هماهنگی کنید تا برای شما از مهندس امیر مسعودی وقت بگیرند و در فرصتی مناسب با مهندس امیر مسعودی صحبت کنید .

تماس با مهندس امیر مسعودی و مشاوره رایگان

همانطور که می دانید دریافت مشاوره و برنامه ریزی از کنکور آسان است به صورت رایگان انجام می پذیرد و  همه دانش آموزان به خصوص در پایه های نهم ، دهم ، یازدهم ، و دوازدهم می توانند از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی به صورت رایگان استفاده کنند . پل های ارتباطی جهت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با مهندس امیر مسعودی در زیر اعلام خواهد شد.

ارتباط و تماس با مهندس امیر مسعودی

  جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با مهندس امیر مسعودی با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید .

و یا کلمه { تماس با امیر مسعودی } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ 
پیامک کنید
همچنین می تواندی در کانال  و  پیج اینستاگرام امیر مسعودی عضو باشید و از تدریس ها ، مشاوره ها ، جزوات و … به صورت رایگان استفاده کنید .
  جهت دریافت لینک کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی کلمه { کانال مسعودی } را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲
پیامک کنید

ارتباط و تماس با امیر مسعودی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس