تماس با امیر مسعودی

اطلاعیه مهم کنکور آسان است

تماس با امیر مسعودی

بسیاری از دانش آموزان که برنامه های تلویزیونی موسسه کنکور آسان است  را مشاهده می کنند به دنبال ارتباط و تماس با مهندس امیر مسعودی هستند .  خیلی ها دی وی دی ها و تدریس های مهندس امیر مسعودی را در اختیار دارند و علاقه مند به صحبت با مهندس امیر مسعودی می شوند .  باید بدونیم که فردی مثل مهندس امیر مسعودی با این میزان مخاطب و با این میزان حجم کاری ، یعنی ( سر ضبط دی وی دی های آموزشی بودن ، سر ضبط برنامه های رادیویی بودن ، سر ضبط برنامه های تلویزیونی بودن و … آماده و تهیه کردن جزوه و اسلاید برای آنها و … ) . همیشه در دسترس نخواهد بود و ارتباط گرفتن با ایشان در هر لحظه ای که اراده کنیم شاید میسر نباشد . اما چاره چیه ؟ قطعا مهندس امیر مسعودی نکات مشاوره ای و آموزشی که نیاز دانش آموزان کنکور ی است را در دی وی دی های آموزشی و برنامه های تلویزیونی گفته است و دانش آموزان با دیدن بسته های آموزشی  به صورت  کامل  از صحبت ها و مشاوره های  مهندس امیر مسعودی سیراب خواهند شد و کادر  مشاوره موسسه کنکور آسان است که سبک و برنامه های ویژه  خود استاد مسعودی و استاد حسین احمدی را به دانش آموزان انتقال می دهند به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و برای ارتباط مستقیم و تماس با مهندس امیر مسعودی می توانید با مشاورین خود هماهنگی کنید تا برای شما از مهندس امیر مسعودی وقت بگیرند و در فرصتی مناسب با مهندس امیر مسعودی صحبت کنید .

تماس با مهندس امیر مسعودی و مشاوره رایگان

همانطور که می دانید دریافت مشاوره و برنامه ریزی از کنکور آسان است به صورت رایگان انجام می پذیرد و  همه دانش آموزان به خصوص در پایه های نهم ، دهم ، یازدهم ، و دوازدهم می توانند از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی به صورت رایگان استفاده کنند . پل های ارتباطی جهت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با مهندس امیر مسعودی در زیر اعلام خواهد شد.

ارتباط و تماس با مهندس امیر مسعودی

  جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با مهندس امیر مسعودی با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید .

و یا کلمه { تماس با امیر مسعودی } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲ 
پیامک کنید
همچنین می تواندی در کانال  و  پیج اینستاگرام امیر مسعودی عضو باشید و از تدریس ها ، مشاوره ها ، جزوات و … به صورت رایگان استفاده کنید .
  جهت دریافت لینک کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی کلمه { کانال مسعودی } را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲
پیامک کنید

ارتباط و تماس با امیر مسعودی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس