انتشارات گیلنا

تدریس ریاضی دهم امیر مسعودی
گیلنا 1

محصولات انتشارات گیلنا

نامدار ترین و بهترین اساتید کنکور ایران گرد هم آمدن تا بهترین تدریس ها را در اختیار شما قرار دهند . اساتیدی همچون مهندس امیر مسعودی در فیزیک و ریاضی ، استاد حسین احمدی در ادبیات ، دینی و عربی ،  مهندس عارف  ربیعیان و مهندس جعفر مهر پور در  شیمی  ، دکتر مهدی شیخی در زیست ، دکتر حمید رضا محبوبی و دکتر امیر دانش زاده در زبان انگلیسی و …  که هر یک از این اساتید برای تبدیل  یک دانش آموز  به رتبه برتر کافی هستند .  تدریس های این   اساتید بزرگ در غالب  دی وی دی های آموزشی  تولید  شده  و تحت عنوان محصولات انتشارات گیلنا در اختیار دانش آموزان مقطع نهم ، دهم ، یازدهم ، دواز دهم قرار می گیرد .  البته  همراه این منابع آموزشی  مشاوره و برنامه ریزی رایگان هم دریافت می کنید .

سطح های متفاوت محصولات انتشارات گیلنا

             تدریس  هایی که در انتشارات گیلنا تولید می شود معمولا در سه سطح و بعضا بیشتر تدریس  می شوند . سطح آموزشی ، سطح تکنیکی تستی ، سطح روش تست زنی ، سطح خلاقیت در تست زنی و  سطح جمع بندی از جمله سطوحی است که اساتید مجموعه کنکور آسان است  یا همان انتشارات گیلنا برای دانش آموزان تولید می کنند  .  این موضوع به  خاطر این است که هر  دانش آموزی با هر سطح  علمی بتواند با دی وی دی های هم سطح خودش کار  کند و البته انتخاب محصولات انتشارات گیلنا برای خرید نیاز به کارشناسی و مشاوره و  مشاورین مرکز را دارد که از طریق پل های ارتباطی که اعلام خواهیم کرد برای شما امکان پذیر است .

خرید محصولات انتشارات گیلنا

دانش آموزان  در هر  نقطه ای از کشور عزیز مان  ایران که باشند می توانند تنها با یک تماس یا پیامک ثبت سفارش محصولات انتشارت گیلنا را انجام دهند . واحد های انتشارات گیلنا دهم و انتشارت گیلنا یازدهم  و انتشارات گیلنا  دوازدهم  به صورت مجزا  وجود دارند  و دانش آموزان بعد از ارتباط با دفتر مرکزی انتشارات گیلنا به مشاور مربوط به پایه خود وصل خواهند شد ، حتما با ما همراه باشید .

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با مشاورین انتشارات گیلنا و خرید محصولات انتشارات گیلنا با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید

و یا کلمه { انتشارت گیلنا } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

در کانال انتشارت گیلنا عضو باشید و از جزوه های برتر ، نمونه تدریس ها ، مشاوره ها و … به صورت رایگان بهره مند شوید

برای عضویت در پیج و کانال انتشارات گیلنا و دریافت لینک کلمه { کانال گیلنا } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

 

انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس