طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم

اطلاعیه مهم کنکور آسان است
نخبگان

طرح  نخبگان  پایه  دهم  و یازدهم

طرح  نخبگان پایه دهم  یازدهم  – چند سالیه که موسسه کنکور آسان است با ثبت نام تعداد محدودی از دانش آموزان برتر در طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم َ ، بهترین شرایط  را برای موفقیت  دانش آموزان ، هم در امتحانات نهایی  و هم در آزمون سراسری فراهم می کند . در طرح نخبگان پایه دهم و پایه یازدهم شرایط خاص و تخصصی برای دانش آموزان ایجاد می شود و از بهترین مشاورین موسسه استفاده می شود .  همچنین برنامه ریزی های اختصاصی برای دانش آموزان نوشته خواهد شد . یکی از بزرگ ترین مزایای طرح نخبگان پایه دهم  و پایه یازدهم  تستی کار  کردن با دانش آموزان است . یعنی علاوه بر تدریس و آموزش کتاب های درسی و  مطالعه  به صورت تشریحی ، آموزش های شیوه  تست زنی و راهکار های میانبر برای رسیدن سریع تر به پاسخ سوالات تستی را به صورت  کامل آموزش می بینند و این عملکرد تا روز کنکور حفظ خواهد شد.

میزان  موفقیت  دانش آموزان  دز طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم

همانطور  که می دانید موسسه کنکور آسان است با مدیریت استاد حسین احمدی تدریس های خاص ایشان و مهتدس امیر مسعودی  هر ساله بیشترین آمار قبولی  را داشته است ، باید گفت که بیشترین درصد قبولی و رتبه شدن این دانش آموزان مربوط به آنهایی است که در طرح نخبگان شرگت کرده اند و با برنامه ریزی ها و پشتیبانی های  ویژه و تخصصی مشاورین  موسسه کنکور آسان است پیش رفته اند . دلیل این درصد بالا از موفقیت و قبولی نیز مشخص  است و به پشتیبانی های ویژه ، برنامه ریزی های تخصصی ، منابع آموزشی حرفته ای و …  که تمام این موارد باعث افزایش ساعت مطالعه و کیفیت مطالعه دانش آموزان  می شود ، بر می گردد .

هزینه طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم

دانش آموزانی که در طرح نخبگان پایه دهم و یازدهم ثبت نام می شوند هیچگونه هزینه ای بابت مشاوره و برنامه ریزی پرداخت نخواهد کرد  و طرح نخبگان برای آنها کاملا رایگان است . و فقط شزط معدل دارد که باید  در این رابطه با مشاورین طرح  صحبت نمایید . حتما با انتشارات گیلنا همراه باشید .

 

 

طرح نخبگان پایه دهم یازدهمطرح نخبگان پایه دهم یازدهم

جهت ثبت نام در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید

و یا عبارت {طرح نخبگان } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

 

در کانال و پیج دهم یازدهم عضو باشید و از جزوات ، تدریس ها ، مشاوره ها و … به صورت رایگان بهره مند شوید

جهت عضویت و دریافت لینک کانال کلمه { کانال } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس