کنکور آسان است و مهندس حسین بنایی

اطلاعیه مهم کنکور آسان است

آُسان است

معرفی  اساتید موسسه کنکور آسان است

( صرفا جهت اطلاع برای دانش آموزانی که در پی رتبه برتر ی هستند ) موسسه آموزشی کنکور آسان است با مدیریت استاد حسین احمدی سالهاست از رتبه ساز ترین و موفق ترین موسسات کنکوری کشور است و با حضور اساتیدی نظیر مهندس امیر مسعودی در فیزیک و ریاضی ، دکتر فرخ داد گستری و دکتر مهدی شیخی در زیست شناسی ، مهندس عارف ربیعیان و مهندس جعفر مهر پور در شیمی ، استاد حسین احمدی ، دکتر حمید رضا محبوبی ، دکتر علی آبان در ادبیات ، دینی ، عربی و زبان انگلیسی بهترین و معروف ترین اساتید کشور را دور هم گرد آورده است تا با تدریس های ناب و برتر این اساتید ، عدالت آموزشی برای دانش آموزان اجرا شود و دانش آموزان دبیر ستانی و کنکوری در هر نقطه از کشور بتوانند با بهترین های ایران با کمترین هزینه کلاس خصوصی  برگزار کنند.

موفقیت با کنکور آسان است

سال های زیادی است که دانش آموزان با استفاده از پکیج های کنکور آسان است و مشاوره و برنامه ریزی های این موسسه آموزشی به رتبه های برتر کنکور و دانشگاه های برتر ایران می رسند . موسسه کنکور آسان است رتبه های برتر زیادی داشته است و سیاوش مهران رتبه یک کنکور معروف ترین و بهترین نمونه برای همه دانش آموزان است که با استفاده از مشاوره و برنامه ریزی و استفاده از بسته های آموزشی کنکور آسان است به خصوص فیزیک و ریاضی مهندس امیر مسعودی و تدریس های عمومی استاد حسین احمدی به رتبه یک کنکور تبدیل شود . و از این دست دانش آموز در این موسسه بی نهایت وجود دارد که در سالهای گذشته توانسته اند به رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور برسند .

 

ارتباط و شماره تماس کنکور آسان است

دانش آموزان عزیز می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با موسسه کنکور آسان است  ارتباط داشته باشند . بشترین ارتباط دانش آموزان با موسسه در جهت مشاوره و برنامه ریزی با کنکور آسان و در یافت قیمت کنکور آسان که از طریق پل های ارتباطی زیر برای شما امکان پذیر است.

کنکور آسان است

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۳۲ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره کنکور آسان است} را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید

حتما در فضای مجازی  ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان  ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و …. به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال ، پیج } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۳۲

پیامک کنید .

لطفا نظرات خودرا در مورد موسسه ما زیر همین پست بنویسید.

  1. […] دارد. این نکته زمانی حائز اهمیت می شود که دانش آموزان به کنکور نزدیک باشند. در این صورت در پایان هر سال باید نکات […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس